Parduotuvių įrengimo darbai

 

Parduotuvių įrengimas – tai inžinerinių sprendimų derinimas, patalpų paruošimas ir pritaikymas produktų ar prekių laikymui, bei pardavimo paslaugoms teikti.

Mes paruošime Jums pasiūlymą!

Jūsų komercinių patalpų paskirtis:

Reikalingi darbai:

Patalpų lokacija:

10 + 3 =

Kada reikalinga paslauga?

Parduotuvės įrengimui svarbu tiek techninė įrengimo dalis tiek pasiruošimas ir planavimas. Visus šiuos projekto aspektus galime padėti įgyvendinti, jeigu sugalvojote atsidaryti naują parduotuvę, naujoje lokacijoje ar nusprendėte atnaujinti jau esamos parduotuvės inžinerinius bei techninius sprendimus.

Kodėl verta rinktis Consaliter?

Užsakovams siūlome įvairius kompleksinius įrengimo darbus, kurie susideda iš atskirų projektų, tokių kaip bendrastatybiniai, apdailos bei inžineriniai darbai. Mūsų komanda atlieka visus projekte nurodytus darbus nuo elektros instaliacijų iki lentynų išdėstymo ir sukabinimo. Projekto metu visi atliekami darbai yra griežtai kontroliuojami, todėl užtikriname aukšto lygio bendradarbiavimą tiek su užsakovu, tiek tarp atskirų statybos proceso dalyvių.

Dažniausiai pasitaikančios įrengimo klaidos?

Dažniausiai pasitaikančios parduotuvių įrengimo klaidos, tai – pamiršta parduotuvės vitrinos išvaizda, siauri ir klaidūs praėjimai tarp lentynų bei blankus apšvietimas. Parduotuvės vitrinos išvaizda yra vienas svarbiausių klientų dėmesį patraukiančių aspektų. Prastas lentynų išdėstymas, klientui gali sukelti diskomfortą ieškant prekių, jas pasiekiant ar stengiantis prasibrauti per siaurus praėjimus, nieko neužkliudžius. Parduotuvėje įrengtas apšvietimas turėtų neperkaitinti lentynose stovinčių produktų, jų neblukinti, atspindėti tikrąją produktų spalvą bei tekstūrą. Visi šie techniniai aspektai dažnai būna pamirštami, tačiau jie turi labai stiprų ryšį tiek su klientų srautu, tiek su parduotuvės apyvarta.

Jei nuspręstumėte įsirengti parduotuvę, restoraną – nuo ko Jūs pradėtumėte?

Komercinių patalpų įrengimas turi savus iššūkius.
Iš pažiūros paprasti projektai, gali tapti sudėtingais, daug išteklių reikalaujančiais darbais.
✔️ Kaip to išvengti, kaip įrengti parduotuvę su minimaliais laiko, sąnaudų resursais?
✔️ Ką daryti, jei projekto eigoje numatėte naujus pakeitimus?

Apie savo patirtį įrenginėjant parduotuvę PC Panorama dalinasi InAvati vadovas Edgaras.

Ačiū mūsų klientui už atsiliepimus ir pasidalintą patirtį.
Darbų kokybė ir greitis, suprantama komunikacija bei sutarimų laikymasis yra tos vertybės, kuriomis grindžiame savo darbus.Džiaugiamės, kad klientai, tai pastebi ir vertina.

SUNKU APSISPRĘSTI?

Gaukite nemokamą Consaliter konsultaciją

Kodėl klientai renkasi Consaliter?

Patirtis

Atliekame visus kompleksinius įrengimo darbus:
– Analizuojame projektą ir konsultuojame dėl praktinio įgyvendinimo;
– Įgyvendiname inžinerinius projektus (vandentiekio ir nuotekų darbai, technologiniai elektros ir apšvietimo darbai, vėdinimo ir kondicionavimo darbai, audio, video ir apsaugos, priešgaisrinės sistemos instaliavimo darbai.
– Visi bendrastatybiniai ir apdailos darbai, pilnas interjero dizaino įgyvendinimas.

Kompanija

Tikime, kad mažiausios detalės išskiria geriausius projektus iš gerų, todėl labai svarbu ne tik gerai suprasti konceptualų projektą, bet ir suderintai perkelti realiose patalpose.

Mūsų komandą vienija bendras tikslas – pasirūpinti sklandžiu kliento projekto išpildymu, todėl ir įrengiant komercines patalpas vadovaujamės principu – kuo mažiau rūpesčių klientui patalpų įrengimo laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo.

Įvarių sričių specialistai

Įvairių sričių profesionalūs meistrai atlieka konkrečius darbus.

Atlikdami darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį, įgyvendinam realų projektą maksimaliai išlaikydami sukurto projekto interjero dizaino sprendimus.

Laiku atlikta

Esame pasiekę aukštą darbų suderinamumą ir bendravimą tarp atskirų statybos proceso dalyvių, todėl yra griežtai konkroliuojamas kiekvienas darbų eigos etapas.

Įgyvendindami projektą pagal suplanuotą vykdymo planą, išvengiame vėlavimų ir tą galime garantuoti klientui.

Lankstumas

Prisitaikome prie komercinių objektų darbo laikų bei lokacijos, o jeigu reikia darbus atliekame ne tik naktį, bet ir savaitgaliais.

Tokį darbo lankstumą taikome, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir objektas darbą pradėtų numatyto termino pabaigos dieną.

Profesionalumas

Įsipareigojame būti savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriais, atlikti visus darbus laiku nuo projektų pradžios iki pabaigos, todėl mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos ir paslaugų lyderiai bei užsienio partneriai.

Mūsų įgyvendinti projektai