Klinikų įrengimo darbai

Klinikų įrengimas –  tai komercinių ar kito pobūdžio patalpų paruošimas, rekonstravimas ir jų pritaikymas medicininėms ar su sveikata susijusiomis prekėms, pardavimų paslaugoms patiekimui. 

Mes paruošime Jums pasiūlymą!

Jūsų komercinių patalpų paskirtis:

Reikalingi darbai:

Patalpų lokacija:

1 + 1 =

Kada reikalinga paslauga?

Klinikas esame pasiruošę įrengti tiek buvusiose komercinėse patalpose, tiek bet kurioje kitoje jūsų pasirinktoje vietoje. Iškilus klausimams dėl klinikos išplanavimo bei profesionalios technikos sustatymo galime padėti prisidėdami prie projekto paruošimo ir plano braižymo. Suprantame kaip svarbu yra klinikų patalpų patogumas tiek gydytojams, tiek pacientams, todėl apsvarstome visus aspektus galinčius padėti pagerinti klinikos įrengimą. Visą procesą prižiūrime ir sekame kiekveną atliktą darbą, kad nepaliktume neišpildytų užsakovo įdėjų. Nesvarbu ar tai mažas kabinetas optikos parduotuvėje, ar tai didelės klinikos projektas, viską darome atsakingai ir kruopščiai.

Kodėl verta rinktis Consaliter?

Klinikoms ruošiamos patalpas gali būti ne tik komercinėse patalpose. Atsižvelgiant į lokaciją bei prieš tai buvusią patalpos paskirtį, mes atliekame įvairiausius kompleksinius darbus, kurių tikslas ne tik paruošti patogią darbo vietą gydytojui, bet ir jaukią bei patrauklią aplinką pacientui ar pirkėjui. Klinikų įrengimas dažnai reikalauja technologijų pritaikymo, specialios įrangos montavimo, bei specialių patalpų įrengimo išmanymo. Visus šiuos darbus atlieka įvairių sričių kompetentingi specialistai. Savo srities profesionalų komanda gali įgyvendinti sudėtingiausias užduotis ir jas atlikti laiku.

Dažniausiai pasitaikančios įrengimo klaidos?

Prastai paskirstytos darbo zonos ir neapgalvotai sumontuota profesionali įranga – gan dažnai pasitaikinti, klinikų įrengimo klaida. Klinikose dirbantiems specialistams labai svarbu patogi darbo vieta, kurioje galima patogiai atlikti tiek pacientų apžiūras, tiek rimtesnes procedūras. Dažnai neatsižvelgus į reikalingų kabinetų skaičių, būna prastai išplanuojamos darbo zonos, jose nepatogiai sumontuojama įranga. Dėl tokių klaidų nukenčia ne tik darbo laikas bei kokybė, bet ir susidaro didžiulės eilės laukiančių pacientų, nes dėl prasto patalpų išplanavimo, klinika neturi pakankamai vietos priimti visus norinčius.

SUNKU APSISPRĘSTI?

Gaukite nemokamą Consaliter konsultaciją

Kodėl klientai renkasi Consaliter?

Patirtis

Atliekame visus kompleksinius įrengimo darbus:
– Analizuojame projektą ir konsultuojame dėl praktinio įgyvendinimo;
– Įgyvendiname inžinerinius projektus (vandentiekio ir nuotekų darbai, technologiniai elektros ir apšvietimo darbai, vėdinimo ir kondicionavimo darbai, audio, video ir apsaugos, priešgaisrinės sistemos instaliavimo darbai.
– Visi bendrastatybiniai ir apdailos darbai, pilnas interjero dizaino įgyvendinimas.

Kompanija

Tikime, kad mažiausios detalės išskiria geriausius projektus iš gerų, todėl labai svarbu ne tik gerai suprasti konceptualų projektą, bet ir suderintai perkelti realiose patalpose.

Mūsų komandą vienija bendras tikslas – pasirūpinti sklandžiu kliento projekto išpildymu, todėl ir įrengiant komercines patalpas vadovaujamės principu – kuo mažiau rūpesčių klientui patalpų įrengimo laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo.

Įvarių sričių specialistai

Įvairių sričių profesionalūs meistrai atlieka konkrečius darbus.

Atlikdami darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį, įgyvendinam realų projektą maksimaliai išlaikydami sukurto projekto interjero dizaino sprendimus.

Laiku atlikta

Esame pasiekę aukštą darbų suderinamumą ir bendravimą tarp atskirų statybos proceso dalyvių, todėl yra griežtai konkroliuojamas kiekvienas darbų eigos etapas.

Įgyvendindami projektą pagal suplanuotą vykdymo planą, išvengiame vėlavimų ir tą galime garantuoti klientui.

Lankstumas

Prisitaikome prie komercinių objektų darbo laikų bei lokacijos ir, jeigu reikia, darbus atliekame ne tik naktį, bet ir savaitgaliais.

Tokį darbo lankstumą taikome, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir objektas darbą pradėtų numatyto termino pabaigos dieną.

Profesionalumas

Įsipareigojame būti savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriais, atlikti visus darbus laiku nuo projektų pradžios iki pabaigos, todėl mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos ir paslaugų lyderiai bei užsienio partneriai.

Mūsų įgyvendinti projektai