Restorano įrengimo darbai

Restoranų įrengimas – tai komercinių patalpų paruošimas ir darbų atlikimas tam, kad patalpos būtų laiku paruošos maitinimo paslaugoms teikti. Tokios patalpos gali būti tiek atskiro tipo tiek esančio prekybos centrų bendrame plote.

Mes paruošime Jums pasiūlymą!

Jūsų komercinių patalpų paskirtis:

Reikalingi darbai:

Patalpų lokacija:

6 + 5 =

Kada reikalinga paslauga?

Mūsų komanda pasiruošusi padėti ir tuomet kai reikia rekonstruoti jau esamo restorano patalpas taip pat, kai restoraną reikia įrengti visai naujai, naujose patalpos. Įrengiant restoranus galime padėti ir su pasiruošimo darbais, projekto planavimu, bei schemų braižymu. Nuo pat projekto pradžios iki pat pabaigos prižiūrime įrenginėjamas patalpas ir įgyvendiname visas užsakovo pateiktas idėjas.

Kodėl verta rinktis Consaliter?

Restorano įrengimą apima nemažą skaičių kompleksinių darbų, kuriuos mes atliksime nu pradžios iki pabaigos. Darbų eigoje Jums nereikės jaudintis dėl vis besikeičiančių įmonių ar darbininkų. Įrengiant naują restoraną ar rekonstruojant jau esamo restorano patalpas mes ne tik atliksime inžinerinius ar bendrastatybinius darbus, bet galėsime padėti paruošti restorano projekto schemas atsižvelgiant į klientų srautų dydžius, bei prižiūrėsime darbų eigą viso projekto metu.

Dažniausiai pasitaikančios įrengimo klaidos?

Dažnai besikartojanti restoranų įrengimo klaida, kad virtuvė projektuojama pačioje projekto pabaigoje. Iš anksto nenumatytos darbo zonos ir neefektyviai paskirstytas virtuvės plotas, gali sukelti keblumų virtuvės įrangos montavimui, bei kokybiškai, patalpų vedinimo sistemų, instaliacijai. Prastai sumontuota vėdinimo sistema ir neapgalvotai sustatyta virtuvės įranga sukuria nepalankias darbo sąlygas darbuotojams ir dėl to gali nukentėti darbo bei gaminamo maisto kokybė.

Norim pasidalinti restorano 12 įrengimo istorija Quadrum verslo centre

Norim pasidalinti restorano 12 įrengimo istorija Quadrum verslo centre.
✔️ Vietoj dviejų buvusių restoranų turėjom gan operatyviai įrengti vieną erdvų, jaukų ir patogų savitarnos restoraną .
✔️ Restoranas integruotas į bendrą verslo centro erdvę, tad reikėjo darbuotis dviem frontais – atskirtoje patalpoje įprastu darbo metu, o bendros paskirties erdvėje – ištuštėjus verslo centro darbuotojams.

SUNKU APSISPRĘSTI?

Gaukite nemokamą Consaliter konsultaciją

Kodėl klientai renkasi Consaliter?

Patirtis

Atliekame visus kompleksinius įrengimo darbus:
– Analizuojame projektą ir konsultuojame dėl praktinio įgyvendinimo;
– Įgyvendiname inžinerinius projektus (vandentiekio ir nuotekų darbai, technologiniai elektros ir apšvietimo darbai, vėdinimo ir kondicionavimo darbai, audio, video ir apsaugos, priešgaisrinės sistemos instaliavimo darbai.
– Visi bendrastatybiniai ir apdailos darbai, pilnas interjero dizaino įgyvendinimas.

Kompanija

Tikime, kad mažiausios detalės išskiria geriausius projektus iš gerų, todėl labai svarbu ne tik gerai suprasti konceptualų projektą, bet ir suderintai perkelti realiose patalpose.

Mūsų komandą vienija bendras tikslas – pasirūpinti sklandžiu kliento projekto išpildymu, todėl ir įrengiant komercines patalpas vadovaujamės principu – kuo mažiau rūpesčių klientui patalpų įrengimo laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo.

Įvarių sričių specialistai

Įvairių sričių profesionalūs meistrai atlieka konkrečius darbus.

Atlikdami darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį, įgyvendiname realų projektą maksimaliai išlaikydami sukurto projekto interjero dizaino sprendimus.

Laiku atlikta

Esame pasiekę aukštą darbų suderinamumą ir bendravimą tarp atskirų statybos proceso dalyvių, todėl yra griežtai konkroliuojamas kiekvienas darbų eigos etapas.

Įgyvendindami projektą pagal suplanuotą vykdymo planą, išvengiame vėlavimų ir tą galime garantuoti klientui.

Lankstumas

Prisitaikome prie komercinių objektų darbo laikų bei lokacijos ir jeigu reikia darbus atliekame ne tik naktį, bet ir savaitgaliais.

Tokį darbo lankstumą taikome, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir objektas darbą pradėtų numatyto termino pabaigos dieną.

Profesionalumas

Įsipareigojame būti savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriais, atlikti visus darbus laiku nuo projektų pradžios iki pabaigos, todėl mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos ir paslaugų lyderiai bei užsienio partneriai.

Mūsų įgyvendinti projektai