Picerijų Įrengimas

Tam reikalingas iki detalių apgalvotas pagrindinių erdvių (virtuvė, baras, valgymo zona, sanitariniai mazgai) išdėstymas.
Ne mažiau yra svarbus įrengimo darbų efektyvumas, žinios apie įrangos bei baldų išdėstymą ir visų reikalingų inžinerinių sistemų pritaikymą (nuo vandentiekio ir kanalizacijos iki elektros bei šildymo – vėdinimo iš anksto apgalvojant jų priežiūrą).
Vizija + bendros taisyklės bei reikalavimai + mūsų ekspertiškumas = puikus rezultatas

Mes paruošime Jums pasiūlymą!

Jūsų komercinių patalpų paskirtis:

Reikalingi darbai:

Patalpų lokacija:

15 + 2 =

Kada reikalinga paslauga?

Mūsų komanda pasiruošusi padėti ir tuomet kai reikia rekonstruoti jau esamos picerijos patalpas taip pat, kai piceriją reikia įrengti visai naujai, naujose patalpos. Įrengiant picerijas galime padėti ir su pasiruošimo darbais, projekto planavimu, bei schemų braižymu. Nuo pat projekto pradžios iki pat pabaigos prižiūrime įrenginėjamas patalpas ir įgyvendiname visas užsakovo pateiktas idėjas.

Kodėl verta rinktis Consaliter?

Picerijos įrengimą apima nemažą skaičių kompleksinių darbų, kuriuos mes atliksime nu pradžios iki pabaigos. Darbų eigoje Jums nereikės jaudintis dėl vis besikeičiančių įmonių ar darbininkų. Įrengiant naują piceriją ar rekonstruojant jau esamos picerijos patalpas mes ne tik atliksime inžinerinius ar bendrastatybinius darbus, bet galėsime padėti paruošti picerijos projekto schemas atsižvelgiant į klientų srautų dydžius, bei prižiūrėsime darbų eigą viso projekto metu.

Dažniausiai pasitaikančios įrengimo klaidos?

Dažnai besikartojanti picerijų įrengimo klaida, kad virtuvė projektuojama pačioje projekto pabaigoje. Iš anksto nenumatytos darbo zonos ir neefektyviai paskirstytas virtuvės plotas, gali sukelti keblumų virtuvės įrangos montavimui, bei kokybiškai, patalpų vedinimo sistemų, instaliacijai. Prastai sumontuota vėdinimo sistema ir neapgalvotai sustatyta virtuvės įranga sukuria nepalankias darbo sąlygas darbuotojams ir dėl to gali nukentėti darbo bei gaminamo maisto kokybė.

SUNKU APSISPRĘSTI?

Gaukite nemokamą Consaliter konsultaciją

Kodėl klientai renkasi Consaliter?

Patirtis

Atliekame visus kompleksinius įrengimo darbus:
– Analizuojame projektą ir konsultuojame dėl praktinio įgyvendinimo;
– Įgyvendiname inžinerinius projektus (vandentiekio ir nuotekų darbai, technologiniai elektros ir apšvietimo darbai, vėdinimo ir kondicionavimo darbai, audio, video ir apsaugos, priešgaisrinės sistemos instaliavimo darbai.
– Visi bendrastatybiniai ir apdailos darbai, pilnas interjero dizaino įgyvendinimas.

Kompanija

Tikime, kad mažiausios detalės išskiria geriausius projektus iš gerų, todėl labai svarbu ne tik gerai suprasti konceptualų projektą, bet ir suderintai perkelti realiose patalpose.

Mūsų komandą vienija bendras tikslas – pasirūpinti sklandžiu kliento projekto išpildymu, todėl ir įrengiant komercines patalpas vadovaujamės principu – kuo mažiau rūpesčių klientui patalpų įrengimo laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo.

Įvarių sričių specialistai

Įvairių sričių profesionalūs meistrai atlieka konkrečius darbus.

Atlikdami darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį, įgyvendiname realų projektą maksimaliai išlaikydami sukurto projekto interjero dizaino sprendimus.

Laiku atlikta

Esame pasiekę aukštą darbų suderinamumą ir bendravimą tarp atskirų statybos proceso dalyvių, todėl yra griežtai konkroliuojamas kiekvienas darbų eigos etapas.

Įgyvendindami projektą pagal suplanuotą vykdymo planą, išvengiame vėlavimų ir tą galime garantuoti klientui.

Lankstumas

Prisitaikome prie komercinių objektų darbo laikų bei lokacijos ir jeigu reikia darbus atliekame ne tik naktį, bet ir savaitgaliais.

Tokį darbo lankstumą taikome, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir objektas darbą pradėtų numatyto termino pabaigos dieną.

Profesionalumas

Įsipareigojame būti savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriais, atlikti visus darbus laiku nuo projektų pradžios iki pabaigos, todėl mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos ir paslaugų lyderiai bei užsienio partneriai.

Mūsų įgyvendinti projektai