Viešbučių ir ofisų Įrengimo Darbai

 

Viešbučių ir ofisų įrengimas –  tai didelių komercinių patalpų paruošimas ir įrengimas atliekant didelio mąsto statybinius, inžinerinius bei interjerinius darbus.

Mes paruošime Jums pasiūlymą!

Jūsų komercinių patalpų paskirtis:

Reikalingi darbai:

Patalpų lokacija:

15 + 11 =

Kada reikalinga paslauga?

Turime patirties, žinių ir esame pasiruošę padėti jums įsirengti tiek didelio ploto viešbučius, tiek nedidelės kvadratūros ofisus. Apgalvojame visas specifine viešbučių ir ofisų įrengimo detales, padedame paruošt projektą taip kad jis atitiktų visus reikalavimus ir išpildome įvairiausias technines projekto detales. Darbus atliekame nuo sienų perstatymo iki įvairiausių sistemų instaliacijų bei interjero parinkimo darbų. Viską darome nuosekliai, atidžiai ir atsakingai, tačiau taip pat sparčiai ir efektyviai.

Kodėl verta rinktis Consaliter?

Viešbučių ir ofisų įrengimo darbai dažniausiai atliekami komercinėse patalpose, kurios turi labai griežtą tvarką ir taisykles. Darbus organizuojame ir atliekame išskirtinėmis sąlygomis. Mūsų komanda visus darbus atlieka prisitaikydama prie komercinių patalpų vietos ir darbo laiko, bei nepažeisdama vietos taisyklių. Taisyklių paisymas ir aplinkui veikiančių kitų patalpų darbas komandos atliekamų darbų spartumui įtakos nedaro. Jeigu reikia darbus organizuojame tiek savaitgaliais, tiek naktimis atsižvelgdami į tai, kad komercinių patalpų įrengimui dažniausiai skiriami maksimaliai trumpi terminai.

Dažniausiai pasitaikančios įrengimo klaidos?

Didelio ploto patalpose įrengiamų viešbučių ar ofisų patalpos dažnai nukenčia dėl prastai pasirinkto apšvietimo. Prastai paskaičiuotas šviestuvų kiekis arba blogai parinkti šviestuvų parametrai, viešbučio koridorius, bei kambarius gali paversti niūriais ir nejaukiais. Blankūs ir prastai apšviesti koridoriai, apsistojusiems svečiams, gali palikti nesaugumo bei nepatogumo įspūdį. O prireikus vėl apsistoti tokio viešbučio greičiausiai dauguma nesirinktų. Ofisuose netinkamai parinktas apšvietimas ar blogai iškabinti šviestuvai gali neatitikti apšvietos reikalavimų bei palikti tamsius plotus būsimose darbo vietose. Nepakankamas darbo vietos apšvietimas gali kelti diskomfortą darbuotojams, dėl to gali nukentėti darbo kokybė, o reikalavimų neatitikimas gali pareikalauti papildomų išlaidų, kai reikės perdaryti visą patalpų apšvietimą.

SUNKU APSISPRĘSTI?

Gaukite nemokamą Consaliter konsultaciją

Kodėl klientai renkasi Consaliter?

Patirtis

Atliekame visus kompleksinius įrengimo darbus:
– Analizuojame projektą ir konsultuojame dėl praktinio įgyvendinimo;
– Įgyvendiname inžinerinius projektus (vandentiekio ir nuotekų darbai, technologiniai elektros ir apšvietimo darbai, vėdinimo ir kondicionavimo darbai, audio, video ir apsaugos, priešgaisrinės sistemos instaliavimo darbai.
– Visi bendrastatybiniai ir apdailos darbai, pilnas interjero dizaino įgyvendinimas.

Kompanija

Tikime, kad mažiausios detalės išskiria geriausius projektus iš gerų, todėl labai svarbu ne tik gerai suprasti konceptualų projektą, bet ir suderintai perkelti realiose patalpose.

Mūsų komandą vienija bendras tikslas – pasirūpinti sklandžiu kliento projekto išpildymu, todėl ir įrengiant komercines patalpas vadovaujamės principu – kuo mažiau rūpesčių klientui patalpų įrengimo laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo.

Įvarių sričių specialistai

Įvairių sričių profesionalūs meistrai atlieka konkrečius darbus.

Atlikdami darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį, įgyvendinam realų projektą maksimaliai išlaikydami sukurto projekto interjero dizaino sprendimus.

Laiku atlikta

Esame pasiekę aukštą darbų suderinamumą ir bendravimą tarp atskirų statybos proceso dalyvių, todėl yra griežtai konkroliuojamas kiekvienas darbų eigos etapas.

Įgyvendindami projektą pagal suplanuotą vykdymo planą, išvengiame vėlavimų ir tą galime garantuoti klientui.

Lankstumas

Prisitaikome prie komercinių objektų darbo laikų bei lokacijos ir jeigu reikia darbus atliekame ne tik naktį, bet ir savaitgaliais.

Tokį darbo lankstumą taikome, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir objektas darbą pradėtų numatyto termino pabaigos dieną.

Profesionalumas

Įsipareigojame būti savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriais, atlikti visus darbus laiku nuo projektų pradžios iki pabaigos, todėl mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos ir paslaugų lyderiai bei užsienio partneriai.

Mūsų įgyvendinti projektai