Interjerų įrengimas

 

Komercinių patalpų interjerų įrengimas yra daugiau nei apdaila. Tai yra kompleksiniai įrengimo darbai.

Mes paruošime Jums pasiūlymą!

Jūsų komercinių patalpų paskirtis:

Reikalingi darbai:

Patalpų lokacija:

12 + 6 =

Ką apima paslauga?

Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, vietos ir panašių faktorių, ji gali apimti esamų konstrukcijų demontavimą bei naujų montavimą; grindų betonavimą; tinkavimą ir glaistymą; elektros, santechnikos, šildymo – vėdinimo įrenginių instaliavimą ir integravimą į jau esamas pastato sistemas ir pan. Visi šie darbai atliekami atsižvelgiant į aplinką (stengiantis nesukelti nepatogumų kitiems pastato naudotojams) ir laikantis visų saugumo, higienos normų ir kitų reikalavimų. Terminai jų atlikimui taip pat svarbūs.

Kodėl verta rinktis Consaliter?

Interjero įrengimas apima nemažą skaičių kompleksinių darbų, kuriuos mes atliksime nu pradžios iki pabaigos. Darbų eigoje Jums nereikės jaudintis dėl vis besikeičiančių įmonių ar darbininkų. Įrengiant interjerą ar rekonstruojant patalpas mes ne tik atliksime inžinerinius ar bendrastatybinius darbus, bet galėsime padėti paruošti patalpų projekto schemas atsižvelgiant į klientų srautų dydžius, bei prižiūrėsime darbų eigą viso projekto metu.

Dažniausiai pasitaikančios įrengimo klaidos?

Dažnai besikartojanti interjerų įrengimo klaida, kad nepakankamai  įvertinama projekto sudėtingumas ir projekto įgyvendinimo eiga. Blogas planavimas trukdo tinkamai įrengti patalpas ir pilnai išpildyti interjero dizainerio sukurtą projektą. 

SUNKU APSISPRĘSTI?

Gaukite nemokamą Consaliter konsultaciją

Kodėl klientai renkasi Consaliter?

Patirtis

Atliekame visus kompleksinius įrengimo darbus:
– Analizuojame projektą ir konsultuojame dėl praktinio įgyvendinimo;
– Įgyvendiname inžinerinius projektus (vandentiekio ir nuotekų darbai, technologiniai elektros ir apšvietimo darbai, vėdinimo ir kondicionavimo darbai, audio, video ir apsaugos, priešgaisrinės sistemos instaliavimo darbai.
– Visi bendrastatybiniai ir apdailos darbai, pilnas interjero dizaino įgyvendinimas.

Kompanija

Tikime, kad mažiausios detalės išskiria geriausius projektus iš gerų, todėl labai svarbu ne tik gerai suprasti konceptualų projektą, bet ir suderintai perkelti realiose patalpose.

Mūsų komandą vienija bendras tikslas – pasirūpinti sklandžiu kliento projekto išpildymu, todėl ir įrengiant komercines patalpas vadovaujamės principu – kuo mažiau rūpesčių klientui patalpų įrengimo laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo.

Įvarių sričių specialistai

Įvairių sričių profesionalūs meistrai atlieka konkrečius darbus.

Atlikdami darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį, įgyvendiname realų projektą maksimaliai išlaikydami sukurto projekto interjero dizaino sprendimus.

Laiku atlikta

Esame pasiekę aukštą darbų suderinamumą ir bendravimą tarp atskirų statybos proceso dalyvių, todėl yra griežtai konkroliuojamas kiekvienas darbų eigos etapas.

Įgyvendindami projektą pagal suplanuotą vykdymo planą, išvengiame vėlavimų ir tą galime garantuoti klientui.

Lankstumas

Prisitaikome prie komercinių objektų darbo laikų bei lokacijos ir jeigu reikia darbus atliekame ne tik naktį, bet ir savaitgaliais.

Tokį darbo lankstumą taikome, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir objektas darbą pradėtų numatyto termino pabaigos dieną.

Profesionalumas

Įsipareigojame būti savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriais, atlikti visus darbus laiku nuo projektų pradžios iki pabaigos, todėl mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos ir paslaugų lyderiai bei užsienio partneriai.

Mūsų įgyvendinti projektai